Eile toimus Eesti kultuuri sõbra juures  Nordic Hotel Forumis EPRA suhtekorraldusteo konkursi finaal. Oma töid esitasid 8 finalisti. Ühine trend on väga tugevate professionaalsete oskuste näitamine, palju tublit käsitööd. Mulle see meeldib, sest alati kui sisseastujad silmade särades teatavad, et neile meeldib inimestega suhelda, sellepärast nad tahavadki suhtekorraldust õppida, hakkavad mul sipelgad mööda kukalt siblima. Õnneks läheb see suur suhtlemise soov kiiresti üle, sest suhtekorraldus ja kommunikatsioonijuhtimine on ränk ja plaanipärane töö, sisaldades endas tundidepikkust kommunikatsioonialaste käsitööoskuste kasutamist, strateegilist mõtlemist ja loomingulisi sähvatusi.

Tänavusel konkursil esitatud töödest enamik paistis silma tugeva strateegilise plaani ja hea professionaalse teostuse poolest.  Arenguruumi on veel innovatsiooniks ja loomingulisuseks.

Tublid, keda võib näha autasustamispidustustel on (finaalis esinemise järjekorras): Tallink, Corpore, Kalev, Dalton, Verba, Väätsa vald, Cloud Media.

Žüriis olid  Aive Hiiepuu, Aleksandra Moorast, Aune Past, Margus Mets, Krista Must, Taavi Linnamäe, Annela Laaneots, Karin Volmer, Taavi Karotamm ja Janek Mäggi.

Tänud ürituse toetajale Nordic Hotel Forumile ja Feliks Mägusele.

PR konkursi finaal

PR konkursi finaal